AskYeri.NET – Yönetim Kadrosu
AskYeri.NET – Yönetim Kadrosu

– – Askyeri.NET IRC Ağı – Bilgilendirme

– – Sunucu Kurucusu : Admin

– – Sunucu Genel Sorumlusu : MiLa

– – Sunucu Üst Düzey Yetkililer : Mirza – Reyhan – System 

– – Ask-Fm Radyo ve Yayın Sorumlusu : Asaf12  

– – İRCD Master & Web Master : Admin 

– – Operhelp – Güvenlik Adminleri :Öykü

– – Chanserv Yetkilileri Adminleri: MaVZeR Asaf12 

– – Global Teknik Adminler :  cowboy – BaDem

– – Global Sohbet Odası Sorumlusu : Reyhan

– – Global Oyun ve Eğlence Odaları Sorumlusu : SumeyRa

– – Admin Abisinin Biricik Güllü : Öykü

– – Askyeri.Net Kanal Bilgilendirmesi

– – Global Sohbet Odası : #Sohbet – #AskYeri

– – Ask-Fm ve Radyo Odası : #Radyo

– – Global Oyun ve Eğlence Odası : #Kelime – #Yarisma – #AskoyuN

– – Yardım / Şikayet Durumları İçin : #Operhelp

Oper/Admin’lerimizin Uyması Gereken Kurallar.

1. Hiç Bir Oper/Admin Kişisel Ban Kullanmıyacak Tespiti Halinde Görevi Sonlandırılacaktır.

2. Operler Userlerle Tartışma Ortamına Girmeyecektir.

3. Kanallarda Yetki Almayacaktır. +Modelerine Cıkmayacaktır.

4. Her Oper Admin Kendi Görevi Dışına Çıkmayacaktır.

5. Oper/Admin Kırıcı Değil Yapıcı Olmalıdır.

6. #OperHelp ‘De Kullanıcı Bekletilmeyecektir.

7. İki Oper/Admin Kendi Arasında Tartısırsa ROOT Veya NET Admin’lerle Görüşüp Olayı Çözecektır Aksı Taktirde Yaptırım Uygulanacaktır.

8. Oper/Admin Sürekli Reklam ve Kanalları Takip Etmekle Yükümlüdür.

9. Oper/Admin Kafasına Göre Karar Almayacaktır. Her Ne Kadar Sorumlu Oldugu Konu Olsada Üstlere Bildirmeden ÖnemLi Kararlar Vermeyecektir,Hiç Kimse Sorumluluğu Harici Bir Göreve Burnunu Sokmasın. Oper/Admin Kural Dışı Hareketlerinde Haftalık Aylık Cezalar Alacağını Dikkatinize Sunarız.

10. Kurallar’a Uyuldugu Sürece Tüm Oper/Adminler Kalıcı Olacaktır.

11. Bunlar En Önemli Kurallar Olup Diğer Kuralları Root veya Net Adminlerden Öğrene Bilirsiniz.

– – Sunucumuza giriş yapan her kullanıcı ve yetkili kurallarımızı kabul etmiş say
– – Kurallarımızı bir kez daha okumak için /rules yapabilirsiniz.

– – Askyeri.Net ile bir NOSTALJİ tadında sizlerleyiz.
– – Destekleriniz için tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.
– – Askyeri.Net Kuruluş tarihi 3 Kasım – 2003
– – düzenleyen : Admin


Yazar: admin

Görüntüleme: 4255 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 19 Şubat 2021

15 Yorumlar
ASiGuzeL

Sizi bilmem ama ben sözünün eri insanları seviyorum.Böyle ağzı çok fazla süslü kelime yapmayan ama ağzından çıkan her kelimeyi bizzat uygulayan,söylemleriyle hareketleri bir olan insanları. Gözünü budaktan sakınmayan,en ufak zorlukta mızmızlanmayan, kaçmayan, sevdiklerini satmayan, yarı yolda bırakmayanları. Deniz feneri gibi herkese yanmayanları. Tuttuğu ele, girdiği yüreğe sadık kalanları. Her yeri ayrı oynamayanları. Güven verip, verdiğin güvene kör olmayanları. Şüphe yerine “o yaptıysa vardır bir bildiği” bilincinde olanları. Küfrü ağzına yakıştırmayacak kadar edepli,nerede nasıl davranması gerektiğini bilecek kadar adaplı olanları. Alçak gönüllü, tevazu sahibi,şefkat dolu olanları.Sevmenin nimetine, sevilmenin kıymetine cesaretsizliği bulaştırmayanları. Adam gibi adam, kadın gibi kadın değil de; insan gibi insan olanları.

ASiGuzeL

*** Bazı insanLarın nefes aLmasının bi önemi yok ... Biz onLarı içimizde öLdürdük ... ¡! ***

ASiGuzeL

Neden çocukları sevdiğimi biliyor musun? Çünkü tartıştıktan sonra 'beni affet' demek zorunda kalmadan birbirleriyle anlaşırlar. Çünkü herkesin önünde ağlama ve kollarını açarak istedikleri kadar gösterme cesaretine sahipler. Çünkü anne ve babayı sınırsız seviyorlar. Anneleri yanlarında olmadıkça uyumazlar. Çünkü yemeklerini arkadaşlarıyla paylaşıyorlar ve birbirlerine ilgi duymadan ihanet etmiyorlar. Çünkü kalplerinde şeytan yok. Çünkü düştüklerinde ruhu değil dizlerini öldürürler. Çünkü düştüklerinde yükselirler. Ve ayağa kalktıklarında, olanlarla uğraşmak için zaman kaybetmezler, ileriye doğru yürürler ve tekrar koşarlar. Çünkü zengin ya da güzel olanlarla değil, onları mutlu edenlerle kalırlar. Bu yüzden çocukları severim

CiNaR

Global oyun kanallarimiz #kelime #aSkoYuN @Yarisma #oxm eglence bilgi yarisma sohbet arkadaslik Dostluk samimiyet hepsi WwW.aSkYeRi.Net adresinde

CiNaR

Geldigim gunden itibaren gercek dost insanlari gormek beni mutlu etti insallah bu dostluk beraberlik hep olur sunucumuz gercekten guzel emegi gecen herkes tesekkurler

ASiGuzeL

Hayatta düştüğün zaman umudunu, kalktığın zaman kişiliğini kaybetme. Allah kalbi kötü olanı düşürmeyi de , kalbi temiz olanı düştüğü yerden kaldırmayı da iyi bilir..

Vera

Sana daha önce de söylemiştim doğru eğrilir ama asla bükulmezmis Rabbim yolunu açık daim eylesin insallah

  admin

  Çok teşekkür ederim Vera güzel sözlerin için. Evet her zaman dedin bana doğru olan eğrilir, ama asla bükülmez diye. Rabbim ömür verdiği sürece iyilikten ve doğruluktan kesinlikle şaşmayacağıma emin ol bilirsin Vera. Selamlar Saygılar Hürmetler Teşekkürler her şey için.

ASiGuzeL

Umudu Kaybetmek Ne Kadar Kolaysa Onu Beslemek O Kadar Zordur... Hayata Bağlanmak Ne Kadar Uzun Ve Yorucuysa, Hayattan Kopmak Da O kadar Kısadır... YAŞARSIN, SEVERSİN, UNUTURSUN, Sevmek Kolay Önemli Olan Tutkuyu Yaşatacak İnançtır... Bırakıp Gitmek Için Deli Bir Yürek, Unutmak İçin Küçük Bir Kalp Yeterlidir... Ama Önemli Olan Kocaman KalpLe Sebepsiz Sevebilmektir...)(insan anlaşamaya bilir ama bu demek degilki dostluğu bitirmek eğer bitiriyorsa zaten o dost değil kullanmistir

Adali

Askyeri.Net Türkiye'deki Sohbet Siteleri içinde en büyük 5 siteydi. bizler Tırnaklarımızla Kazdık Çok Emek Verdik, Ama Verdiğimiz Emeğe Değdi. çünkü O Kadar Güzel Dostluklarımız OLdu ki, Bu sanal Aleminde Çok Güzel Bir Aile OLduki Hep Birlikte Bu Siteyi Kurduğumuzda Tek Amacımız Vardı Kaliteden Asla Odun Vermemekti, Sanal Diyip Geçmemekti, Her insan Değer Verdik Her insanda Bizlere Değer Verdi Hepsine Çok Çok Teşekkür Ederim. Bizim Askyeri.Net Ailesinde Her Zaman OLduğu Gibi Tek Amacımız Tek Derdimiz Var Oda insana OLan Sevgimiz insana OLan Saygımızdı illaki içinde bize Yanlış Yapanlar OLdu, Ama Birileri Yanlış Yaptı Diye Biz Doğrularımızdan ASLa Vaz Geçmedik Geçmeyeceğiz Bundan Sonra Saygılarımla

ASiGuzeL

Ne kadar zengin olursanız olun, Ne kadar makamınız yüksek olursa olsun, Gönül terazisin' de Merhamet ağır basmadıkça İnsan olamazsınız..

  admin

  Benim için önemli ve değerli olan tek bir zenginlik var oda Gönül zenginliği, karakter zenginliği, ve kişilik zenginliğidir.

ASiGuzeL

Makamımız AŞK Usulümüz Edeptir bizim... Kapımıza değil, gönlümüze vuran buyursun! Admin bize böyle seviyeli kaliteli bir yer oluşturduğun için Teşekkür ederim yüreği gönlü güzel arkadaşım ??

  admin

  Teşekkür ederim ASiGuzel bu güzel yorumun için. Ben sana çok teşekkür ederim ASi, Askyeri.NET senin gibi kaliteli insanlarla kalitesini her zaman en güzel şekilde koruyacaktır. Siteleri kaliteli yapan senin gibi site YÖNETİCİLERİDİR. Yüreğinin ve gönlünün güzelliği hiç eksilmesin ASi can. Saygılar hürmetler ASi can.

admin

Çok değerli dostlarımız AskYeri.NET sunucumuzla ilgili düşüncelerinizi ve görüşlerinizi burada bizimle paylaşa bilirsiniz. IRC - ASKYERi.NET - YÖNETİMİ

Cevap bırakın