Yine Sensiz Bir Bayram Sabahı Canım Babam.
Yine Sensiz Bir Bayram Sabahı Canım Babam.

Bayram’mış Babam bayram gelmiş.. Sabah erkenden kalkardı Annem, Mutfakta kahvaltı hazırlıyor iç çekişlerini duyuyorum göz yaşlarını içine akıtıyor.. Ben görmeyim diye sanıyor ki ben anlamıyorum, daha küçük bir kız sanıyor beni, sen gidince büyüdüm bilmiyor..

Evde birbirimizden gözlerimizi kaçırıyoruz senden sonra her Bayram da biz bunu yapıyoruz Babam. Bayramlaşmak senden sonra çok zor geliyor. Biliyorum Annemin elini öpüp Bayramlaşmam lazım yapamıyorum, Babam affet beni yine sensiz bir bayram Odamdayım çıkmam lazım biliyorum, ama çok zormuş Bayramlaşmak.

Babam bugün tarihlerden ne biliyormusun 16 Haziran Pazar Bayramın Birinci günüymüş sensiz bir Bayramın acısı yetmiyor gibi birde Babalar günü, Bu çok ağır değil mi Babam sensiz bir Bayram daha, sensiz bir Babalar günü daha Acıya tuz basar gibi olmadı mı bu.

Bugün Bayrammış Babam ben senin başında otururken sana veda ederken demiştim ya artık hiç bir şey eskisi olmayacak olmadı da. ilk yanından giderken el salladığım gün gibi acın içimde alışırmışım, zaman her şeyin ilacıymış bunları kim söylediyse kocaman bir yalan Babasızlığa ne alışılıyor nede acın azalıyor üstüne birde özlem ekleniyor.

Bayram gelmiş Babam bu bayram da sensiz olan her Bayram gibi ben seni çok özledim Babam bana verdiğin her emek sana Cennet de bir gül olsun. Melek yüzlü Cadın Seni çok özledi Babam mekanın Cennet olsun Bayramın Babalar günün kutlu olsun öpüyorum ellerinde Canim Babam..

ÖyKü


Yazar: admin

Görüntüleme: 299 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 17 Haziran 2024

8 Yorumlar
Kasım

Öncelikle Yüreğine Sağlık Öykü.Rabbim İnşAllah Cennetiylen Mükafatlandırmıştır Rahmetliyi,Şunuda Unutmamak lazım,senin gibi Merhametli,vicdanlı,İyilik sever,temiz kalpli bir kız çocuğu yetiştirdiği için de Hayır Duası eksilmeyecek. Rabbim mekanını Cennet eylesin

  Öykü

  Amin Kasim bütün ölmüslerimizin mekani Cennet olsun. O güzel düsüncelerin icinde cok teskr ederim sende tanidigim en iyi insan lardan birisin iyki tanimisim seni Arkadasim kötü günlerimde de hep yanimda oldugun icin cok teskr ederim iyki varsin.

Reyhan

Kaç yaşında olursan ol.. Çok ağırdır babanın yokluğu...yüreğine sağlık yüreği güzelim öykumm mekanı cennet olsun inşallah canım benimm..

  Öykü

  Dogru diyorsun Reyhanim Anne, Baba gibi kutsal varliklarimizi yas kac olursa olsun acisi aynidir Allahim sabrini veriyorda isde öyle. cok teskr ederim yorumun icin güzel kalblim seviliyorsun degerlimsin..

Öykü

Canim Abim sana olan sevgimi saygimi anlatmaya kelime bulamiyorum o kadar cok seviyorumki herzaman yanimdaydiniz iyi günleri gec kötü günlerimde ne senin nede System Abim in bana iyliklerinizi asla ve asla unutamam herzaman eliniz üstümdeydi biaz durgun gördügünüz zaman senin hemen özelime gelisin System abim anlamli ögüt verren dini hikayeleri yaa iyki varsiniz Abilerim cok kisa bir sürede yazdigim siiri daha gözümdeki yasla yanina geldim paylasdim harf hattalarimi düzeldigin icinde teskr ederim Abim baslik da cok güzel olmus siirler benden baslik her zaman oldu gibi senden tekrar paylasdigin icin teskr ederim Abim...

  admin

  İyi günde kötü günde Yaşadığım sürece hep te yanında olacağım abini Cennet güllü. Bizim Abiliğimiz Kardeşliğimiz pazara kadar değil, mezara kadardır, zaten 14 - 15 yıldır öylece devam ediyor. Saygı ve Sevgilerimi yolluyorum sana biricik kardeşim ÖyKü.

admin

Emeğine O güzel yüreğine sağlık Abinin Cennet Güllü. Rabbimden sana ve Ailene sabırlar diliyorum. Rabbim Babacığının mekanını Cennet eylesin İnşallah.

  Öykü

  Canim Abim Amin insallah bütün ölmüslerimizin mekani cennet olsun Allah hepimize sabir versin Abim...

Cevap bırakın