Miray’dan Duygu Yüklü Şiir
Miray’dan Duygu Yüklü Şiir

Gece yarısı bir Yıldıza takıldı gözüm. Herkesten uzak tek basına parlıyordu. Baktım saatlerce diger Yıldızlarla karşılastırdım. Birsey vardı sanki o Yıldızda, Belki diğerleri kadar Aydınlatmıyordu..Belki diğerleri kadar IŞIK sacmıyordu etrafına.. Ama bir şey vardı o yıldızda. Neden gözümü o Yıldızdan alamıyordum??. Neden gözümden yaş akıyordu?..Neden o Yıldızda kendimi gördüm? Neden o yıldızla kendimi kıyasladım?  Sessizce sordum Yıldıza neden tek basınasın benim gibi sende mi korkuyorsun insanlardan..Neden etrafına IŞIK sacmıyorsun dedim sessizce seninde benim gibi hayal kırıklıklarınmı var..Neden parlamiyorsun dedim  Senindemi benim gibi parlıyacak gücün kalmadi dedim  hıckırıklar içinde uyudum, gözümü açtım gökyüzünde Yanlızı aradım kaybolmuştu benim gibi, umutlarım gibi, Hayalerim gibi kaybolmuştu ve yine tek başımaydım..

SohbetCafe.NET - Miray'dan Duygu Yüklü Şiir

SohbetCafe.NET – Miray’dan Duygu Yüklü Şiir

Şiir : Miray


Yazar: admin

Görüntüleme: 9659 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 15 Haziran 2019

8 Yorumlar
Affet beni yüregim..

Senindemi benim gibi parlıyacak gücün kalmadi... Bu bi baslangic olmali güzellik devamlarini bekliyorum : ) emegine saglik yeniden yazmaya baslamana cok sevindim,yazdikca bana link at okuyayim olurmu. seviliyorsun yüregi güzel insan..

    Miray

    Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni sözlerim... Her acı sözü yutup;hep tatlı sözler söylettim.Zehir sözlere sevgi sözlerimi ziyan ettim... Affet beni kollarım... Seni sarmayan kollara her daim açık beklettim. Gelmeyince zalim yar,sevdalara seni açmamaya yeminler ettim... Affet beni gülüşlerim...Yalancı gülmelere kanıp gönülden gülmelerimle karşılık verdirdim.Yüreğimi ağlattılar sen yine de gülmeye devam ettin... Affet beni ellerim... Uzanmaz elleri tutmanı,hiç bırakmamanı senden bekledim.Bomboş kalınca üşüdün soğukluğun yüreğime işlettin... Affet beni Yarabbim... Verdiğin bu canın hakkını veremedim... Yüreğimi bir kulun yaralamasına,gözlerimi ağlatmasına,Kollarımı bağlatmasına izin verdim... Affet beni yarabbim O'nu çok sevdim.... Doğru zamanlarda yanlış insanlara,yanlış zamanlarda doğru insanlara mahkum oldu bu yürek... Belki doğruyu görmeye yetmedi gözlerim.Belki de yanlışı silmeye yüreğim... ( Alintidir) insallah bakalim begendigine cok sevindim canim tabiki seve seve link atarim sende cokkk cokk Seviliyorsun iyki tanidim dedigim insalardan birisin.

admin

Bizde teşekkür ederiz çok değerli biricik kardeşim Miray. Seniiiii çok seviyoruz, çok kıymetli çok değerlisin bizim için. Her zamanda değerli ve kıymetli olacaksın!

Miray

Teskr ederim yorumun ve düsüncelerin icin ama artik bence insanlardan cok ruhu olmayan seyler daha guven veriyor sanki tekrar teskr ederim hersey gönlünce olsun.

AliSyA

Yüreğine emeğine Sağlık MiRaY.. yıldızın hiç bir zaman solmasın hep aydınlık olsun. yalnızlık yoldasın değil sevdiklerin yoldasın olsun..

admin

Rica ederim Mirayım abinin biricik güllü sen yazacandan ben beğenmeyecem ha :) Tabbikide beğenecem:)

Miray

Teskr ederim Admin abim evet yillar sonra ilk defa yazdim begendigin ve dusuncelerin cok teskr ederim :)

admin

Çok güzel bir şiir yazmışsın Yüreğine sağlık abinin güllü Miray. Çok şiirlerini okudum Her zaman harika şiir yazarsın biliyorum, ama bu şiir bir başka duygu yüklü olmuş. Bundan sonrada her zaman şiirlerini bekliyorum abinin güllü. Sevgi ve saygılarımı yoluyorum sana abinin güllü.

Cevap bırakın