Hakkımızda

3 Mart 2003’ten beri aktif olan Askyeri.NET sitemizi bu süre içinde milyonlarca insan ziyeret etmistir.Askyeri.NET İnsanlar arasında büyük Aşklar, dostluklar, kardeslikler ve arkadaşlıklar kurulmasına vesile olmuştur.

Büyük aşklardan güzel evliliklere, dostluklardan kardesliklere ve seviyeli arkadasliklara uzanan guzel hayatlara sahit olmustur. Tabi’ki bununla beraber Askyeri.NET çok büyük ihanetlerede şahitlik etmiştir! Bir çok insanın büyük beğenisini kazanan Askyeri.NET özellikle Sohbet, Chat, Camlı Radyo, Oyun Odaları gibi bir çok kategorilerde büyük başarılar elde etti.

Özellikle 2005 ile 2008 Arası Alexa Tükiye trafik sıralamasından ilk 500 site arasında yer almistir.GOOGLE, MSN,  YAHOO Gibi arama motorlarının dostu bir site haline gelmiştir. Bu siteler Askyeri.NET in her noktasına her virgülüne büyük değer biçiyorlardı.Siteye attigimiz her icerigi aninda indexleyerek aramalarda, aramalarda en iyi yerlere tasiyorlardi. Bugun siz degerli dostlarimizi, arkadaslarimizi hala sitemizde agirlamak bizi onurlandirmaktadir. Her yeni bir başlangiç hayatinizda size mucizeler sunar…

AskYeri.NET – Tarihi