HÜZÜN TÜRKÜMÜZ
HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

HÜZÜN TÜRKÜMÜZ.Bir hüzün türküsü mırıldanır yüreğim..( Mira ) O hüzün nedeni hep sensin..( Miray )Sensin gözlerimin buğulu olmasının nedeni..( Mira ) Sensin bugulanan gözlerimin suclusu. Sensin mirildandigimin turkunun bestecisi..( Miray ) Bir Aralık ayazında sensizlikten üşüyor yüreğim ( Mira ) Tek Sucum neydi seni sevmek miydi, güvenmek miydi neydi ?söylesene o uzun yolda yanliz bıraktın beni …!( Miray )

AskYeri.NET - HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

AskYeri.NET – HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

Sensizliğe müebbet giydim suçlusu kim ben mi ? Beni sensiz bırakan…( Mira ) Bir Gece Yildizlara bakıyorduk. üc yildiz seçmiştik, bizim yıldızlarımızdı yıllar sonra baktım ,o yıldızlar ayni yerinde duruyorlarneden sen .eskisi parlak değiller artık benim gibi, onlarda solmus …( Miray ) Söyle ne zaman bitecek hasretin derin acısı?/vuslat bahara mı ? Kaç pencere eskitmeli Daha ne kadar beklemeli… ( Mira )

AskYeri.NET – HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

AskYeri.NET – HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

Günler haftalari haftalar aylari aylar yillari kovaliyor zaman geciyor bir ben icimdeki seni kovamadim..;( Miray ) Zaman mefhumunu unuttum/ gelişlerini beklemek asır / birgün sana gelebilmek..( Mira ) Ben seni çok sevmiştim, nefesim saymıştım, ömrüm demistim..ömrüm olmuştun ve ben seni çok sevmiştim gözyaşlarımla adini kalpime yazmiştım..( Miray ) Ve bak artık hüzünlü bir türkü olarak kaldık geriye…Dinlendikçe, okudukça ahlar biriktirdiğimiz bir türkü ….( Mira )

AskYeri.NET - HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

AskYeri.NET – HÜZÜN TÜRKÜMÜZ

Bu Şiir :  Mira & Miray Aittir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 1688 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 26 Ağustos 2019

3 Yorumlar
Miray

Ne guzel yazmisiz yuregimize saglik Canim yayinladigin icin teskr ederim Admin Abicim...

admin

Mira ve Miray Tek kelimeyle Şiiriniz HARİKA. Yüreğinize parmaklarınıza sağlık. Her zaman Şiirlerinizi Askyeri.NET Sitemizde yayınlamaktan büyük keyf ve onur duyarım. İkinizede sonsuz teşekkürleri sunarım. Sevgiyle kalın her zaman.

Mira

Eline sağlık Admin :) çok teşekkür ederim emek verip şiirimizi paylaştığın için

Cevap bırakın