Yetişkin Sohbet
Yetişkin Sohbet

Yetişkin Sohbet

Yetişkin sohbet dediğimizde bir çoğu insanın aklına aklına gelen şey, Elit insanlar ile özgür bir şekilde sohbet edebileceğidir. Askyeri.Net adresi olarak yetişkin sohbet odalarımızı kurarken tamamen insanların, özgürce ve rahatça sohbet edebileceği bir ortam oluşturmayı göz önünde bulundurduk. Türkiye’nin dört bir yanından katılan bayan kullanıcılarımız ile Yetişkin sohbet odalarımızda hiç bir kısıtlama olmadan dilediğinizce sohbet edebilir ve yeni insanlar ile tanışabilir ve daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Yetişkin sohbet odalarımıza bağlandıktan sonra sohbet ortamının sıcaklığını hissettikten sonra bir daha ayrılmak istemeyeceksiniz. Birbirinden sıcak kanlı insanlarla sohbet etmenin keyfini sizlerde yaşamak istemez misiniz?

Yetişkin odalarımız ücretli mi?

Yetişkin odalarımızı kurarken kullanıcılarımızdan hiç bir şekilde ücret talep etmeyi düşünmedik ve düşünmeyeceğiz de çıkmış olduğumuz bu yolda, siz kullanıcılarımız ile ne kadar yükselirsek yükselelim, kullanıcılarımızın rahatlığını her zaman göz önünde bulunduracağız. Yetişkin Sohbet odalarımıza katılmak için hiç bir ücret yada üyelik yapmanız gerek yoktur!

Yetişkin Sohbet Amacı Nedir ?

Yetişkin sohbet’in amacı sıkıcı bir sohbet ortamından hiç bir engelleme yada kısıtlama olmadan tamamen özgürce insanların dilediği gibi baskı olmadan sohbet etmelerini sağlayacak bir sohbet platformudur. Peki bu platformda yasak olan nedenler illaki vardır diyeceksiniz, evet her sitede olduğu üzere bizim sohbet sitemizde de bir kaç sıkıcı olmayan kural ve yasak bulunmaktadır. Argo kelime, argo nick kesinlikle yasaktır ve BAN sebebidir. Kanal yetkililerine saygısızlık BAN sebebidir. Devlet büyüklerine saygısızlık argo kelime BAN sebebidir. Siyasetin dozunu kaçırmak BAN sebebidir. Başka sitenin yada platformun reklamını yapmak BAN sebebidir. Bu kurallar dışında dilediğiniz gibi yetişkin sohbet odalarımızda kesintisiz olarak sohbet etmeye devam edebilirsiniz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 976 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2019

Cevap bırakın